Könyvelő Könyvelő

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát várjuk a toborzo@itlgroup.hu e-mail címre. Az e-mail tárgyában kérjük, tüntesse fel a pozíciót, amire jelentkezni kíván.

Főbb feladatok:

  • Teljeskörű könyvelési feladatok (bérszámfejtés nélkül)
  • Bevallások, bejelentések, KSH adatszolgáltatások készítése és beküldése
  • Havi, negyedéves riportok készítése az ügyfél igényeinek megfelelően
  • Éves zárlati munkák elvégzése és éves beszámoló önálló összeállítása
  • Könyvvizsgálatban való részvétel, a könyvvizsgálóval való együttműködés
  • Devizás ügyletek
  • Kapcsolattartás a cég ügyfeleivel

Elvárások:

  • Jogszabályok naprakész ismerete, főleg a számvitel és adózás területén
  • Szakirányú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség (regisztráció nem szükséges)
  • Legalább 1-2 éves teljes körű könyvelési tapasztalat
  • Office alkalmazások (főként Microsoft Excel) felhasználói szintű ismerete és gördülékeny használata
  • Precizitás, pontosság
  • Könyvelőirodai tapasztalat
  • Tapasztalat devizás ügyletek, devizában való könyvelés területén

Az alábbi űrlap kitöltésével önéletrajza bekerül adatbázisunkba, így megkereshetjük, amint újra nyitottá válik a pozíció

    Back To Top