bérszámfejtő bérszámfejtő

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát várjuk a toborzo@itlgroup.hu e-mail címre. Az e-mail tárgyában kérjük, tüntesse fel a pozíciót, amire jelentkezni kíván.

Főbb feladatok:
A cég külföldi ügyfelei részére teljes körű bérszámfejtési feladatok ellátása
Munkavállalók be- és kiléptetése
Társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok naprakész ellátása, teljes körű hatósági és ügyfél kapcsolattartással
Az adatszolgáltatási-, bevallási- és jelentési kötelezettségek pontos és precíz teljesítése
Munkaügyi adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok ellátása; rendszeres riportok
Kapcsolattartás a cég ügyfeleivel és a hatóságokkal
Bérszámfejtési implementációs projektek koordinálása vagy részvétel a projektben és a projektvezető támogatása
Ügyfelek kérdéseinek megválaszolása az egyeztetett határidőre

Elvárások:
Bérügyintéző és tb. ügyintéző szakképesítés és aktív szaktudás
Legalább 3-5 év bérszámfejtési és tb. ügyintézői tapasztalat
Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
A vonatkozó naprakész szabályozási háttér ismerete
Önálló, pontos és precíz munkavégzés
Nyitottság új ismeretek megszerzésére
Ügyfélközpontú kommunikáció
Csapatjátékos, segítő, támogató attitűd
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás előnyt jelenthet, de nem feltétel

Az alábbi űrlap kitöltésével önéletrajza bekerül adatbázisunkba, így amint újra nyitottá válik a pozíció, megkereshetjük önt.

    Back To Top